Jak se k nám dostanete... aneb abyste nebloudili

Pojedete-li směrem od města Turnova, udržujte při průjezdu Mírovou pod Kozákovem směr Semily - Lomnice nad Popelkou, a to až do místní části obce, zvané Loktuše. Zde na velké křižovatce mezi dvěma pensiony, zvané "Na Špici" zahněte VLEVO, směrem na Železný Brod. Silnice číslo 282 Vás provede přes Vesec až do Smrčí, kde zvolněte a zbystřete pozornost. Ve Smrčí minete první možnou odbočku vpravo za autobusovou čekárnou a dáte se až tou druhou, která se objeví po pravé straně asi po 150 metrech. Odbočka na úzkou silnici je mezi dvěma domy, vilou porostlou břečťanem vlevo a malým domečkem vpravo.

Cesta se začne zdvihat pozvolna do kopce a na jeho vrcholu bude rozcestí, na němž NEODBOČUJTE vpravo!!! (NE ke Kozí farmě!), ale pokračujte rovně. Asfaltová silnice končí u velkého modřínu. Od modřínu vede několik cest, vydejte se po té, jenž je přímo pod lavičkou. Chatu už z těchto míst bez problémů uvidíte.

Cesta od Železného Brodu (Jablonce nad Nisou) je směrem přes Koberovy. Z Koberov se dostanete do Mírové pod Kozákovem - Smrčí (POZOR! Musí to být Smrčí v Mírové, za Železným Brodem je ještě jedno - prostě z Želeného Brodu nesmíte jet směr Semily, nýbrž zahněte na Koberovy🙂 Ze Smrčí je cesta stejná, za CEDULÍ je to první odbočka vlevo, cca 100 m.

A pro ještě větší jistotu uvádíme i GPS souřadnice do Vaší navigace:

GPS 50°36'57.471"N, 15°14'23.118"E

Mapa s vyznačením polohy objektu:

Kontaktní údaje vč. kontaktního formuláře >